![Bibus František, Moravská Třebová | Šestiosobní sada stříbrných příborů v původní etuji – 49 ks | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka Bibus František, Moravská Třebová | Šestiosobní sada stříbrných příborů v původní etuji – 49 ks | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka](https://www.sypka.cz/img/fotky_polozek/7906.jpg)
Bibus František, Moravská Třebová | Šestiosobní sada stříbrných příborů v původní etuji – 49 ks | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka
![Předkládací příbor na rybu, stříbro 800/1000, punc S-30, Diana, hrubá hmotnost 226,63 g - Obrazy v aukci Předkládací příbor na rybu, stříbro 800/1000, punc S-30, Diana, hrubá hmotnost 226,63 g - Obrazy v aukci](https://images.obrazyvaukci.cz/49273-_predkladaci-pribor-na-rybu-8bfe.jpg)
Předkládací příbor na rybu, stříbro 800/1000, punc S-30, Diana, hrubá hmotnost 226,63 g - Obrazy v aukci
![Obrazy v aukci | 6-ti osobní jídelní příbor, stříbro 800/1000, punc S - 30 Diana, hrubá hmotnost 1356g Obrazy v aukci | 6-ti osobní jídelní příbor, stříbro 800/1000, punc S - 30 Diana, hrubá hmotnost 1356g](https://images.obrazyvaukci.cz/is5_40350-_6-ti-osobni-jidelni-pribor-stribro-8001000-punc-kremnice-hruba-hmotnost-2ed0.jpg)
Obrazy v aukci | 6-ti osobní jídelní příbor, stříbro 800/1000, punc S - 30 Diana, hrubá hmotnost 1356g
![Obrazy v aukci | Předkládací příbor, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-33, hrubá hmotnost 475 g Obrazy v aukci | Předkládací příbor, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-33, hrubá hmotnost 475 g](https://images.obrazyvaukci.cz/59059-stredni-evropa-prelom-19-a-20-stol_predkladaci-pribor-stribro-8001000-znaceno-platnym-puncem-dle-katologu-s-33hruba-hmotnost-475-gramu-7592.jpg)