Home

Praktisch Gleichgültigkeit Strahl σκορ αεκ παοκ mähen zusammengesetzt Kathedrale

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: «Κοιμήθηκαν» άμυνα και Πασχαλάκης, σκόραρε ο Τσιγκρίνσκι (photos)  - Onsports.gr
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: «Κοιμήθηκαν» άμυνα και Πασχαλάκης, σκόραρε ο Τσιγκρίνσκι (photos) - Onsports.gr

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Συγκλονιστικό ντέρμπι στο ΟΑΚΑ! Πανηγύρισε ο... Ολυμπιακός  [pics]
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Συγκλονιστικό ντέρμπι στο ΟΑΚΑ! Πανηγύρισε ο... Ολυμπιακός [pics]

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 1-1: Δικέφαλη μοιρασιά στο ΟΑΚΑ με τον ανώτερο ΠΑΟΚ να  ισοφαρίζει στο 89' | Έθνος
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 1-1: Δικέφαλη μοιρασιά στο ΟΑΚΑ με τον ανώτερο ΠΑΟΚ να ισοφαρίζει στο 89' | Έθνος

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Ο Σιμόες πλάσαρε και άνοιξε το σκορ για την Ένωση

Teller Direkt Unvorhergesehene Umstände αγωνας παοκ αεκ σκορ Nebel  Ansteckende Krankheit Kritik
Teller Direkt Unvorhergesehene Umstände αγωνας παοκ αεκ σκορ Nebel Ansteckende Krankheit Kritik

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 1-2: Της πήρε τον αέρα και 'κλείδωσε' την Ευρώπη

ΑΕΚ-ΠΑΟΚ: Το γκολ του Σιμόες - Ποδόσφαιρο - Κύπελλο Ελλάδας - Π.Α.Ο.Κ. -  A.E.K. | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ: Το γκολ του Σιμόες - Ποδόσφαιρο - Κύπελλο Ελλάδας - Π.Α.Ο.Κ. - A.E.K. | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

In the final of the AEK-PAOK Cup with open accounts

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: 3-1 (hls) | Novasports

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ - Άνοιξε το σκορ ο Γκαρσία [vid] | overfm.gr

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Η ευκαιρία του Ανσαριφάρντ να ανοίξει το σκορ (vid) | Gazzetta

ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 1-2 < ΕΙΔΗΣΕΙΣ | AEK F.C. Official Web Site

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Άνοιξε το σκορ ο Καρίμ Ανσαριφάρντ (vid)

ΑΕΚ-Παναθηναϊκός: Ανοιξε το σκορ ο Αραούχο! (vid)

ΑΕΚ-ΠΑΟΚ: Τα highlights και η επίμαχη φάση - maksports.gr

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: 2-0

ΑΕΚ-ΠΑΟΚ: Κοντά στο γκολ δύο φορές με Αουγκούστο - Δείτε τις φάσεις  (videos) | ThessNews
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ: Κοντά στο γκολ δύο φορές με Αουγκούστο - Δείτε τις φάσεις (videos) | ThessNews

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ: 1-1 το σκορ στο ημίχρονο – Δείτε τα γκολ - Newsbeast

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ: Ο Τσιγκρίνσκι άνοιξε το σκορ στην Τούμπα!

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Και στα τρία φετινά μεταξύ τους ματς, ανεξαρτήτως έδρας,  σκόραραν και οι δύο. Με γηπεδούχο την ΑΕΚ 1-1 και στην έδρα του ΠΑΟΚ 2-2  και 3-1 τα σκορ. - FootBallBet
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Και στα τρία φετινά μεταξύ τους ματς, ανεξαρτήτως έδρας, σκόραραν και οι δύο. Με γηπεδούχο την ΑΕΚ 1-1 και στην έδρα του ΠΑΟΚ 2-2 και 3-1 τα σκορ. - FootBallBet

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 3-1: Tα highlights του αγώνα (vid)

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 2-2 : Στην Τούμπα νίκησε ο… Ολυμπιακός - ΤΑ ΝΕΑ

Κύπελλο ποδοσφαίρου, ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 1-2: Με επική ανατροπή στις καθυστερήσεις  προκρίθηκε στα ημιτελικά- Δείτε τα γκολ
Κύπελλο ποδοσφαίρου, ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 1-2: Με επική ανατροπή στις καθυστερήσεις προκρίθηκε στα ημιτελικά- Δείτε τα γκολ